Fórum

Příspěvky lze přidávat pouze z karet rostlin. Dotazy ohledně zakoupení rostliny nebo semena které nenaleznete v aktuální nabídce eshopu prosím nepište. Budou s ohledem na zvýšení přehlednosti stránek a pomíjivost požadavku vymazány. Platí pravidlo: co se v nabídce nenalézá, nedokáži bohužel zprostředkovat a nabídnout. V takovém případě prosím zadejte požadavek v burze. Děkuji za pochopení.

Rostlina Předmět Souhrn
Codiaeum
(Kodieum)
opadalo listí Prosím o radu. Lísti opadalo, je suchá, bo to tak vypadá. Nechala jsem ji pár minut v mrazivém průva...
Washingtonia robusta
(Washingtonie mohutná)
Re: Přezimování to je zcela normální jev,i kdyby list odpad a ne jenom jeden,tak je vše v pořádku. Palmu stačí posun...
Cycas
(Cykas)
Re: chybna fotka Termín ukradena si vyprošuji. Sice používám materiály nalezené na interntu, zásadně však ne ty, kde ...
Cycas
(Cykas)
chybna fotka ta fotka s siskama cykasu neni zadny cykas revoluta ale nejaky druh cykasu Encephalartos. pochybuji ...
Cycas
(Cykas)
perez to jsou teda pindy. autor v řadě věcí nemá pravdu -ty úměry o cm za rok, počtech listů, nesmysl o to...
Adenium obesum
(Pouštní růže)
Re: poradit V době zimy je to normální. Nezalévejte, zálivku obnovte až na jaře a znova obrazí....
Adenium obesum
(Pouštní růže)
poradit chci vědět proč mi usychají listy?...
Dracaena
(Dracéna)
Prosba o radu Zdravím vás, chtěla bych vás poprosit o vyhodnocení mého problému s dracenou fragranc (s hrubým kmen...
Washingtonia robusta
(Washingtonie mohutná)
Přezimování Při přemístění z venku do zimní zahrady kde je asi 8 tupňů hnědnou listy. Prosím poraďte. Moc děku...
Mimosa pudica
(Citlivka stydlivá)
Re: Dotaz-mimóza Zkušenosti nemám. Mimózu mám doma cca 2 měsíce a naopak mám problém s opadáváním listů teď na podzim...
Mimosa pudica
(Citlivka stydlivá)
Dotaz-mimóza Ráda bych věděla,zda máte někdo zkušenosti se zastřiháváním větví i mimózy....
Adenium pouštní růže Naši mladí dovezli údajně suchou rostlinu,prý pouštní řůži.Je to suchý,nahoře to mělo asi květy,dole...
Nerium oleander
(Oleandr obecný)
Dotaz Ráda bych se zeptala,jak dlouho ještě může být Oleandr Obecný venku?A Fuksie?A když je mladý,měl by ...
Parthenocissus
(Loubinec)
Re: rada Nevím. Nějak se mi to nezdá. Nikdy jsem takovou informaci nezaslech....
Parthenocissus
(Loubinec)
rada zajímalo by mě,jestli je psí víno jedovaté a které jeho části.Četla jsem to v novinách.Dík...

nejnovější 163 164 165 166 167 168 nejstarší

© Aleš Kyral 2007 - 2024                 DONATE / příspěvek na provoz stránek